Životopis Anabelle & Carimelle Wang

20. ledna 2013 v 15:52 | Carimelle |  Diary
Carimelle, která se přezdívá Cari, Cami, nebo Mell se narodila v chudé rodině ve vesnici Clunes v severním Skotsku, která rodině již dlouhá léta patří. Její trvalé bydliště je tedy následující: Loch Lochy Street 72, Clunes, Skotsko. O pět minut později se narodilo i dvojče Anabelle, se kterou Carimelle od malička tráví většinu času.

Otec Dawei je moták. Narodil se v Číně roku 1955 a své dětství strávil ve vesnici Pingding, která se nachází nedaleko Pekingu. Je jedináček, proto byl velmi pečlivě vychován. Rodiče se v něm ale velice zklamali když se zjistilo, že nedokáže přeměnit ani hrnek v žábu. Jediné, co z kouzlení zvládá je kácení stromů pouhým pohledem, což praktikuje dodnes. Působí ve Skotských lesích jako dřevorubec.

Babička Jingyinli, která pořád bydlí v Číně je čarodějka, velice známá a vlivná v severní Číně. Zabývá se čínskou medicínou, ráda hledá kouzelné bylinky, ze kterých pak míchá léčivé lektvary, a dokonce vynalezla kouzlo, díky kterému dokáže od člověka "odkrojit" libovolnou část na těle a pouhým máchnutím hůlky ji přetáhne na libovolné místo. Někteří lidé z ní mají strach a raději se ji vyhybají, jiní si k ní chodí pro léky. Hodně lidí ji chce přimět, aby jim prozradila svá tajemství. Jingyinli Wang se ale nevzdává a tvrdí, že si svá kouzla a recepty odnese do hrobu.

Dědeček Yan je obtloustlý veselý přátelský muž, který velmi rád vtipkuje. Je mistr přeměn. Umí proměnit naprosto cokoli, je tím známý nejen mezi kouzelníky, ale dokonce i mudlové. Mezi Yanovy největší koníčky patří vyhledávání mudlovských zločinců a podvodníků a přeměňování je ve zvířata, nebo ve věci. Mudlové jsou ale bystřejší, než by se mohlo zdát. Všimli si, že něco není v pořádku, na základě tohhoto koluje po Číně spousta pověr.

Všichni Wangovi z Clunes mají své čínské předky moc rádi, s oblibou je jezdí o prázdninách navštěvovat.
Teď ale přejděme k druhé straně - k rodině maminky Christie. Narodila se v mudlovské rodině Elisabeth a Xyzalovi Mackovým. Za svých mladých let oba byli sexuálně aktivní, možná až příliš. Měli celkem 7 dětí. Christie už se s většinou svých sourozenců nestýká, odstěhovali se po celém Skotsku. Jediné, s kým se ještě vídá je bratr Swain, který se svou rodinou též bydlí v Clunes, a se svou sestrou Rebeccou, která žije v Londýně. Úplnou náhodou je syn Rebeccy též kouzelník a kdysi chodil do Bradavic, v půlce prvního ročníku ho ale vyloučili za nemravné a nemístné chování. Trpěl nevědomými sexuálními pudy a měl zálusk na domácí skřítky, myslím ale, že není třeba se tu o jeho životě příliš rozepisovat.

Christie ráda tráví čas venku. Je nezaměstnaná, ale ráda se pohybuje v okolí Clunes a sbírá květiny, ovoce, zeleninu, bylinky, rybaří v jezeře Loch Lochy, které se nachází kousek od jejich domu. Čas od času chytí nějakého toho zajíce. Dvousmysl této věty je záměr - je velmi nemotorná a slepá na jedno oko, proto často padá, ale také se ráda věnuje lovu, zajíce loví nejraději. Jednou týdně se vydá na cestu do nedalekých větších měst, kde vše prodává, Také tam ale prodává svou důstojnost, navštěvuje noční kluby a setkává se s novými milenci, každý si příjde na své a Christie na tom ještě vydělá, mnohem víc, než nějakou sklizní ovoce.
Co se týče nástupu jejich dvou nejstarších dcer do Bradavic, byla jasně proti. Pak se ale dozvěděla, že ve Velké síni bývá hodně jídla a zaúkolovala své dcery, aby tam kradly jablka, banány a ostatní potraviny, které se dají prodávat, a aby ji to posílali

Christie je kus ženské, velice atraktivní, při svých hrátkách dovede být opravdu divoká. Často se rozjíždí do takové míry, že se protrhne ochrana. Přivedla už na svět deset krásných potomků. Carimelle, Anabelle, ???,???,???,???,???,???,???,???.

Wangovi žijí ve velkém zchátralém domě. Je velice starý a vystřídala se v něm už spousta generací.V tom je ale právě to pravé kouzlo a ta romantika. I přes to, jak je vše velké tam ale není pro celou rodinu dost místa. V domě je velice chladno. Copak rodiče, ti se mohou zahřát svou častou sexuální aktivitou, ale děti se v zimě musí chodit ohřát k sousedům. Otec je sice dřevorubec, ale oheň nemají kde zapálit. Plánují ale postavit krb, tak snad se situace zlepší. V domě není žádné toaletní zařízení. Všichni se musí chodit mýt do řeky. Nově byla na zahradě postavena kadibudka, takže o nejzákladnější lidské potřeby je naštěstí postaráno. Rodiče spí ve starém kurníku na kopce sena, ale nemají s tím sebemenší problém, připadá jim to velmi rajcovní. Děti se ale musí střídat o dvě postele, které byly postavěny ze dřeva a potažené zvířecí kůží, místo přikrývky mají medvědí kožich. Také mají jednu kolébku, což je snad jediná moderní věc v jejich domě, byl to dárek od tetičky.

Zbytek dětí musí spát na hliněných dlaždičkách. Co se týče oblečení, každé dítě dostává jedno jednou za tři roky, vždy k narozeninám. Při každé návštěvě babičky v Číně jsou ale děti obdarovány novými kousky v šatníku, většinou velmi staromódními a nevkusnými, ale lepší, než nic.

Carimelle už uměla kouzlit jako malá. Vždy, když se ji něco nelíbilo, dokázala věci přimět, aby byly tak, jak ona chce. Čínští prarodiče na ni byli velmi hrdí. Když se dozvěděli o přijetí do světoznámých Bradavic, byli velice dojeti a mají ve dvojčatech hluboká očekávání, která se dívky pokusí naplnit. Cari je velmi cílevědomá dívka. Hodně upovídaná, ale trošku asociál, což je způsobeno prostředím, kde žije a lidmi, se kterými se v dětství (ne)stýkala. Na základní škole byla zapsaná ve městě Fort William, vzhledem k tomu, že to ale není příliš blízko a že rodina neměla dostatek finančních prostředků, aby tam mohla dvojčata dojíždět každý den, měly dívky individuální plán a učily se podle zadaných osnov doma.
Dívky měly ohromnou radost, když byly přijaty do Bradavic, a ještě větší radost měly, když zjistily, že mají v bance na Příčné Ulici uloženou hromadu peněz, kterou jim tam před několika sty lety uložila prapraprababička Esther, která byla věštkyně a jednoho rána vyvěětila, že se jednoho dne v jejím rodu narodí velmi talentované čarodějky - dvojčata. Uložila tam veškeré své úspry, které ale bohužel moc cenné nebyly, byla velmi chudá.Zbytek peněz byl od čínských prarodičů, kteří se rozhodli, že jejich studia budou sponzorovat.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christie | 20. ledna 2013 v 23:49 | Reagovat

No teda, že Vám to není trapný, skolit pohledem strom, udělat si z něj stůl, požádat dědu aby vám z kondomu přeměnil počítač... Takhle tu o mě psát jaká jsem děvka, až se vrátíte z bradavic půjdete spát do kadibutky :))

2 Babička Jingyinli,velice známá a vlivná v severní Číně. | 21. ledna 2013 v 0:50 | Reagovat

SECTUM SEMPRA!!

3 Aidan | 6. dubna 2013 v 23:24 | Reagovat

Proč každá druhá věta obsahuje sexuální kontext? :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama